Bize Ulaşın

Doğallıktan Gelen Lezzet Sofralarınızı Taçlandırıyor

Doğallıktan Gelen Lezzet Sofralarınızı Taçlandırıyor

Kaşar peyniri dendiğinde akla ilk gelen şey nefis lezzeti oluyor. Özellikle kahvaltı sofralarının vazgeçilmez tatları arasında yer almakla birlikte birçok faydayı da beraberinde getiriyor. Bu fayda, doğal süt kullanımı ile ilişkilendirilirken, peynirin en leziz hali olarak vücut buluyor. İnsan sağlığı için eşsiz bir gıda maddesi olan süt, daha dayanıklı ürünlere işlenerek kaşar peyniri gibi birçok besin elde edilmektedir. Dilimlenebilir ve yarı sert formda olan bu peynirlerin kendine has bir kokusu ve lezzeti vardır. Türkova olarak ürettiğimiz kaşar peynirlerinde her daim doğal süt kullanmaktayız. Bu durum markamızı ayrıcalıklı bir konuma ulaştırmaktadır. Kahvaltı sofralarında, enfes yemek çeşitlerinde tüketebileceğiniz kaşar peynirlerinde doğallıktan gelen lezzet sofralarınızı taçlandırıyor

Dilim Dilim Doğal Lezzet

Bartın'daki fabrikamızda doğal köy sütlerinden üretilen kaşar peynirleri, mis gibi süt kokusu ile eşsiz lezzetleri beraberinde getiriyor. Nefis bir tadı bünyesinde barındırmakla birlikte, yediğiniz tüm lezzetleri unutturacak bir niteliğe sahip oluyor. Günümüzde kaşar peyniri tüketimi yüksek oranda artış göstermektedir. Bunun sebebi ise faydalarının bilincinde olmaktan ve pek tabi lezzetinden kaynaklanmaktadır. Özellikle dilimlenmiş formuna, sandviçlerin arasında sıklıkla rastlamanız mümkün. İş hayatında zaman kısıtı olanlar için kolayca hazırlanıp tüketilebilen sandviçler, dilim dilim kaşar peynirleri ile hem çok kolay hazırlanıyor hem de ortaya enfes lezzetler çıkıyor. Faydalı bir besin olan kaşar peynirleri, ağızlarda eriyip giderken, damağınızda unutamayacağınız tatlar bırakıyor. Markamızda yer alan dilimli kaşarların incecik yapıları, kullanım kolaylığını da beraberinde sunuyor. Her biri paketlenmiş formda kolilerin içerisinde satışa sunulurken, uygun fiyat avantajı da sizleri bekliyor. En iyi kaşar peyniri çeşitlerini Türkova'nın eşsiz kalitesi ile deneyimleyebilirsiniz.

Doğal Sütün İnsan Sağlığına Faydaları

Kaşar peynirlerinde en çok dikkat edilen nokta doğal sütlerden üretilmesinin gerekliliğidir. Peki bu durum neden bu kadar önem arz ediyor? İnsan sağlığı açısından en önemli besin olan sütün bünyesinde barındırdığı birçok fayda öne çıkmaktadır. İçerisinde yer alan A vitamini sayesinde özellikle çocukların büyümesinde büyük bir rol üstlenmektedir. Diş ve kemik sağlığına büyük ölçüde fayda sağlamakla birlikte, yeterli tüketilmediğinde gece körlüğü gibi sorunlar ile karşılaşılmaktadır. İçerisinde yer alan bir diğer unsur ise D vitaminidir. Tam bir kalsiyum kaynağı olan süt, barındırdığı D vitamini sayesinde kandaki kalsiyum ve fosfor seviyesini dengeler. Aynı zamanda raşitizm hastalığını da engellediği bilinmektedir. Özellikle gebelik durumu olanlarda ve yaşlılarda büyük fayda sağlamaktadır. Bunun sebebi ise içinde yer alan E vitaminidir. 

Doğal sütlerden üretilen kaşar peynirleri birçok hastalığı önleyerek sağlıklı bir yaşam sürmenizde en büyük destekçiniz oluyor. Kalp hastalığı, kemir erimesi ve diş sağlığının bozulması gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Bu yüzden kaşar peyniri satın alırken mutlaka doğallığına önem vermeniz gerekir. Türkova olarak ürünlerimizin her birinde doğal süt kullanarak sağlığınızı önemsemekteyiz. Gıda boyası ve koruyucu madde içermeyen kaşar peynirleri, içerisindeki yağ oranı ile eşsiz lezzetleri beraberinde getiriyor. Üstelik doğallıktan gelen lezzet sofralarınızı taçlandırıyor

Türkova Olarak Memnuniyetinize Önem Veriyoruz

Kaşar peyniri tüketirken en çok dikkat edilen şey genelde lezzet oluyor. Çünkü damağınızda bıraktığı tat, bu besini vazgeçilmez kılıyor. Özellikle kahvaltı sofralarınızı taçlandıran kaşar peynirleri, hafif olma özelliğiyle midenizi yormuyor ve fayda sağlıyor. Türkova olarak ürünlerimizin lezzeti, yıllardır sizi şaşırtmayan kalitesi ile öne çıkıyor. Bunun sebebi, her daim doğallığa vurgu yaparak kaşar peynirlerini tam da olması gerektiği sertlikte ve lezzette hizmetinize sunuyor olmamızdan kaynaklanıyor. Satın alırken en çok önem verilen güvenilirlik, yüksek hijyen koşullarında üretimimiz ve doğal lezzetlerimiz ile şekilleniyor. Ürünlerimizin içerisinde yer alan besin değerleri, sağlığınıza fayda sağlayacak şekilde vücut bulurken, eşsiz tatları beraberine sunuyor. Üretim aşamasında hijyen koşullarına dikkat etmemiz ise, firmamızda yer alan kaşar peynirlerini sağlıklı kılıyor. Özellikle ambalajların steril olmasına fazlasıyla önem veriyoruz. Sayfamızdan satın aldığınız ürünler, titizlik odağında hava almayacak şekilde paketleniyor. Kaşar peyniri alırken bazı ürünlerin ambalajlarında gözden küçük yırtıklar olabilmekte. Fakat Türkova olarak, geniş ürün yelpazemiz içerisinde yer alan kaşar peynirlerinin ambalajlama aşamasında sürekli kontrol sağlayarak bu tip sorunlara yer vermiyoruz. Bu noktada rutin kontroller çok önemli! Ayrıca paketler kolilerin içerisine yerleştirilirken de ayrı bir kontrolden geçiyor. Tüm bunların aynı sıra kaliteli ürünlerimizde uygun fiyat avantajını da sizlere sunuyoruz. En iyi kaşar peyniri markası olmamızın sebebi ise kalite, lezzet, doğallık ve hijyen kriterlerinden kaynaklanıyor. 

Çocuklar Kaşar Peyniri'ne Bayılıyor

Bilindiği üzere çocuklar bazı besinleri tüketmekte zorlanıyor. Ya tadını beğenmiyor ya da birçok ürüne ön yargı ile yaklaşıyor. Fakat kaşar peyniri, her çocuğun damak tadına hitap ediyor. Özellikle okula giderken sandviçlerinin arasında dilim dilim formlarını yemeye bayılıyorlar. Kahvaltı sofralarında ise vazgeçilmez lezzet olan bu ürünler, çocukların en çok sevdiği lezzet oluyor. Eğer yumurta yemekte direniyorlarsa omletlerin içerisine kaşar peyniri rendeleyerek bu durumu aşabilirsiniz. Kaşar peynirinin hafif olması ve mideyi yormaması, en çok çocuklarınızın hoşuna gidiyor. Yemek yedirirken zorluk çeken annelere bir tavsiyemiz var! Eğer çocuklarınız yemek seçiyorsa kaşar peyniri ile yapılan lezzetleri denemelisiniz. Örneğin köfte sevmiyorlarsa, üzerine kaşar peyniri rendeleyebilir, çocuklarınıza afiyetle yedirebilirsiniz. Çünkü sıcak besinlerin üzerinde eriyip giden formu, küçük yaşta bireylerin ilgisini çekiyor ve yeme arzusu uyandırıyor. Ayrıca sebze yemeklerini de kaşa peyniri ile meç ederek sevdirebilmeniz mümkün. 

Türkova olarak kaşar peyniri odağında çocuklardan yetişkinlere kadar her damak tadına hitap eden lezzetleri bünyemizde barındırıyoruz. Dünyanın en iyi kaşar peyniri markası olmamızın sebebi ise; kalitemiz ve doğallığımızdan kaynaklanıyor. Üstelik doğallıktan gelen lezzet sofralarınızı taçlandırıyor

Firmanızın Kaşar Peyniri İhtiyacına Leziz Yanıtlar Sunuyoruz

Restoran ya da cafe gibi işletmelerinizin kaşar peyniri ihtiyacını en kaliteli temin edebileceğiniz adres kuşkusuz Türkova oluyor. Leziz tatlar, kaliteyi de beraberinde sunuyor. Peki ya firmanız neden ürünlerimize güvenmeli? Eğer zihninizde bu tip soru işaretleri varsa sizlere ürünlerimizdeki kalitenin sebebini sunmakla başlayabiliriz. Herşeyden önemlisi doğallığa önem veren markamız, tüm ürünlerinde mis gibi kokan doğal süt kullanıyor. Herhangi koruyucu bir madde ya da gıda boyaları içermemesi, bu doğallığı koruduğumuzu destekler nitelikte. İkinci kriter ise sağlık! Aslında doğal süt kullanmanız, tamamen sağlığınızı önemsediğimizi öne koyuyor. Restoranlarınızda yer alan yiyeceklerinizi, lezzetli kaşar peynirlerimiz ile taçlandırıyoruz. Üretim aşamasında yer verdiğimiz titizlik ise, markamızı ayrıcalıklı kılan detaylar arasında. Hijyen koşullarında profesyonel ekibimizle gerçekeştirdiğimiz üretimde, her daim temizliğe önem veriyoruz. Büyük bir titizlikle üretilen ürünlerimiz, doğallıkla birleştiğinde ise eşsiz lezzetleri beraberinde getiriyor. Yemeklerinize ya da kahvaltı sofralarınıza en çok yakışacak olan kaşar peynir, yumuşacık yapısıyla damağınızda nefis tatlar bırakıyor. Toptan koli satışı gerçekleştirdiğimiz kaşar peynirlerinde uygun fiyat avantajları da sizleri bekliyor. Paketli formda vücut bulan ürünlerimiz, toptan olarak satışa sunulduğundan makul rakamlar ile hizmetinize sunuluyor.