Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz

Köy Sütleri ile Üretilen Rende Kaşar

Yağ salmayan kokusuyla iştah açan Rende Kaşar!

Batı Karadeniz bölgesinin köy sütlerinden üretilen Rende Kaşar Peynirimiz, pide yapıldığında yanmaz, yağ salmaz, çok iyi süner. Hamurun üzerinden akıp gitmez. Yaz kış aynı standartlarla üretilen ürünümüzü dilediğiniz her zaman nefis süt kokusu ile pidelerinizde tercih edebilirsiniz.

Doğal ve Taze Sütlerle Üretilen Nefis Mozzarella

Pizzalarınız için Batı Karadeniz çiftliklerinden gelen doğallık

Rende Mozarellamız Batı Karadeniz bölgesinin çiftliklerinde yer alan katkısız sütlerden üretilmektedir. Bu doğal kalite; Mozzarella Peynirimizin pizzanın üzerinde yanma yapmamasının, yağ salmamasının, çok iyi sünmesinin ve hamurun üzerinden akıp gitmemesinin sebeplerinden biridir. Yaz kış aynı standartta üretilen Rende Mozzarellamız, lezzeti ve kalitesi ile size nefis bir pizza deneyimi yaşatır.

Birbirine Yapışmayan Dilimler ile Nefis Tost Lezzeti

Ekmeğin arasında kaybolmayan, uzayıp giden tost ziyafeti

Geçmişten gelen doğal üretim teknikleri ile üretilen Kaşar Peynirimizin ham maddesi olan süt, Batı Karadeniz Bölgesi'nin köy sütleridir. Ürünlerimizin içerisinde hiç bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Dilimler birbirine yapışmaz, küflenme yapmaz, tost yapılırken ekmeğin arasında kaybolmaz. Nefis kıvamıyla çok iyi süner ve mis gibi süt kokar.
Ürünlerimiz yaz kış aynı standartta üretilir.

Türkova Dilim Dilim Kaşar

 

Dilim Dilim Kaşar Peynirlerinin eşsiz lezzetine doyamayacaksınız!

Dilimli Kaşar Peynirinin öncüsü olarak sizleri kaliteli ve nefis lezzetlerle buluşturmak hedefimiz. Kaşar ve tost peynirlerimizin dilim paket avantajı, zahmetsiz kullanımı beraberinde getiriyor. Üstelik koli satışımızın mevcut olduğu Dilim Kaşar Peynirlerimizi satın almanız artık bir tık uzağınızda.

Türkova Dilim Dilim Kaşar