Menu

TÜRKOVA SÜT ÜRÜNLERİ

1999 tarihinde kurulan firmamız, ana hedef olarak ev dışı tüketim ve perakende sektörünü belirlemiştir. Her geçen gün insanlarin tüketim alışkanlıklarının değişmesi ve teknolojinin gelişmesi bizleri sürekli olarak ihtiyaçlar doğrultusunda yatırıma yöneltmiştir.Yatırımlarımız bölgemizin ve memleketimizin menfaatleri doğrultusunda hiç durmadan devam etmektedir. Bartın Organize Sanayii bölgesinde faaliyet gösteren fabrikamızda yönetim ve gıda kalite sistemleri uygulanmaktadır.

Ulusal ve uluslararası firmalarla olan ticaretimiz, bizleri daha da tecrübelendiriyor ve hergün daha sağlıklı adımlarla büyümemize sebep oluyor. Türkova denince akla kalite ve güven gelmesi, bizim çalışma hayatımızdaki en önemli hedefimiz olacaktır.

Üretim alanında yeni yatırımlar ile en son sistem ve yöntem teknolojilerini üretimin her safhasına katmaya istek ve çaba gösterdik

Temizlik ve hijyen adına her aşamada, kalite kontrolünden asla ödün vermeden, yeni ve daha etkin yöntemler geliştirerek, sürekli uygulamalara kattık. bu alanda kısa sürede tüketicilerimizin güvenini kazandık.

Üretimde AR-GE çalışmalarımıza zaman ve bütçe ayırdık.Her üretim hattının ciddi kontrolü ile birlikte, ürün numunesini inceleme yapmayı alışkanlık haline getirdik. Laboratuvar cihazlarını son teknolojiyle sürekli yeniledik.

Çalışanlarımızın sağlığına büyük önem veriyoruz. Sağlıklı ürünlerin, ancak kendi ve çevre sağlığına önem veren çalışanlarla üretileceğini biliyoruz. Üretimde en doğru ve yeni yöntemleri kullanarak tüketicimizin zevkle ve güvenle tüketeceği ürünleri sunmak için gayretle çalışıyoruz.

Ürünlerimizin sağlıklı, temiz ve en kısa sürede tüketiciye ulaştırılabilmesi için üretim bandından müşteri sevkiyatına kadar, tüm aşamalar özenle kontrol edilmektedir. Firmamızda ISO EN 9000 Kalite, ISO EN 22000 Gıda Güvenliği yönetim sistemleri uygulanmakta ve helal üretim yapılmaktadır.