Bize Ulaşın

Türkova Kaşar ve Tost Peynirlerinin Lezzet Sırrı

Türkova Kaşar ve Tost Peynirlerinin Lezzet Sırrı

Kaşar peyniri, birçok çeşidi bünyesinde barındırmakla birlikte sofraların vazgeçilmez lezzeti oluyor. Günümüzde bu ürünün tüketimi büyük bir ölçüde yer edinmektedir. Çünkü sağladığı fayda ve damaklarda bıraktığı nefis tat, kendisini ayrıcalıklı kılıyor. Kaşar peyniri dendiğinde akla ilk gelen olgu kuşkusuz lezzeti oluyor. Fakat bir noktaya değinmeliyiz ki o da her kaşar peynirinin lezzetine aldanmamak gerekliliğidir. Çünkü sadece doğal sütten üretilen ürünler, gerçek bir lezzet niteliğine sahiptir. Gıda boyaları ve koruyucu madde içerenler, sağlıksız olmakla birlikte esas olan lezzeti yansıtmamaktadır. İşte tam da bu noktada "kalite" dediğimiz kavram öne çıkıyor. Kaşar peynirini en çok "doğallığı" sayesinde kalite sınıfında nitelendirebiliriz. Doğallık, hijyen ile harmanlandığında ise ortaya sağlıklı sonuçlar çıkacağının garantisini veriyoruz.  

Türkova olarak bünyemizde yer alan geniş ürün yelpazesi, lezzet konusunda ayrı bir anlam kazanıyor. Doğal sütlerle üretilen kaşar peynirlerimiz, mis gibi süt kokusuyla ağzınızda harikulade tatlar bırakıyor. Sertlik ölçüsü ise tam da olması gereken kıvamda! Hafif olma özelliğiyle midenizi ve kalbinizi yormuyor. Her yaşta tüketebileceğiniz kaşar peynirleri, markamızın yüksek kalitesinde vücut buluyor. Bartın'da bulunan fabrikamızda, yüksek kalite standartlarında üretim gerçekleştirmemiz, temiz ve güvenilir bir çizgiye sahip olduğumuzu destekler nitelikte. En iyi taze kaşar peyniri dendiğinde akla ilk gelen marka olmamızın sebebi de bundan kaynaklanıyor. Sadece taze kaşar peyniriyle sınırlı kalmayarak, tost peyniri satışımızın olduğunu da belirtmek isteriz. Doğallık ve üretim aşamasındaki titizlik, Türkova kaşar ve tost peynirlerinin lezzet sırrı oluyor. 

Tost Peynirlerimizin Lezzetini Deneyimleyin!

Ara öğünlerin vazgeçilmez lezzeti olan tostlar, markamızın peynirleriyle bir araya geldiğinde ortaya inanılmaz sonuçlar çıkıyor. Klasik kaşar peynirlerinin yanı sıra tost peyniri seçeneğini de bünyesinde barındıran Türkova, damak tadınıza hitap eden lezzetlere imza atmaya devam ediyor. Peki bu peynirleri küçük dokunuşlarla nasıl taçlandırabilirsiniz? Klasik tost ekmeklerini hepimiz bilmekteyiz. Arasında eriyip giden peynir ile birleştiğinde ise dayanılmaz bir niteliğe sahip oluyor. Size küçük bir tavsiye vermemizi ister misiniz? Tost ekmeğinizin arasına peynir ile birlikte az miktarda tereyağı sürmeyi denemelisiniz. Miktar bazında az dememizin sebebi, tost peynirinde zaten belirli ölçüde yağ oranı olmasından kaynaklanıyor. Sadece peyniri daha da lezzetli hale getirmek adına bu şekilde küçük detaylarda bulunabilirsiniz. Sadece kaşarlı tost sevenlerin yanı sıra karışık olana da büyük oranda talep bulunmaktadır. Sucuk ile harmanlanan tost peyniri, ekmeğin içinde uzadıkça yemeye doyamayacağınız lezzetler ortaya çıkıyor. Ara öğünlerde ya da kahvaltı yapamayacak kadar kısıtlı bir zamanınız varsa nefis tost peynirlerimizle nefis tatları deneyimleyebilirsiniz. İçerdiği yağ oranı ise tam olması gerektiği ölçüde! Üstelik baymayan, midenizi yormayan özelliği ile fazlasıyla hafif bir yiyecek oluyor. 

Tost peynirlerinizi kepekli ve tam buğday ekmeklerle taçlandırmaya ne dersiniz? Sağlıklı beslenmek günümüzde en çok dikkat edilen konular arasında. Bu yüzden bazılarımız beyaz ekmek tüketmekten hoşnut olmayabiliyor. İşte tam da bu noktada sağlıklı ve organik tam buğday ekmekler öne çıkıyor. Özellikle ekşi mayalı olanlar tost peynirleri ile bir araya geldiğinde ortaya nefis tatlar çıkıyor. Hem doğal hem de hafif bir yiyecek olan tostları, içerisine serpiştireceğiniz zeytin ve biberler ile taçlandırabilirsiniz. 

Çocuklarınız peynir sevmiyor mu? O halde nefis tostlarla onlara peynir tüketme alışkanlığını kazandırabilirsiniz. Faydalı bir besin olan kaşar peyniri, tost ekmeklerinde vücut bulduğu an dayanılmaz lezzetleri ortaya koyuyor. Çocuklarınız bu uzayıp giden lezizliği yemeye doyamazken, siz de peynirin faydalarını biliyor olma bilincinin keyfini çıkarabilirsiniz.                                  

Türkova olarak bünyemizde yer alan tost peyniri, firmamızın yüksek kalite standartlarında üretilirken lezzeti de beraberinde getiriyor. Gıda işletmenizin toptan tost peyniri ihtiyacını markamız ayrıcalığıyla deneyimleyebilir, ürün çeşitliliğinden faydalanabilirsiniz. Geniş seçenek yelpazemizde vücut bulan tost peynirleri, dilimlenmiş formuyla paketlenerek koli halinde satışı gerçekleştirilmektedir. Üstelik paketlerin içerisinde yer alan dilim sayısı, tercihinize göre değişiklik gösterecek çeşitliliğe sahiptir. En iyi tost kaşarı markası olan Türkova, ürünlerinde yer verdiği doğallığa kalitesini yansıtarak eşsiz lezzetlere imzasını atıyor. Türkova kaşar ve tost peynirlerinin lezzet sırrı kalitesi ve doğallığı olmakla birlikte, sizleri hafızalardan silinmeyecek tatlarla buluştuyor. 

Kaşar Peyniri Kültürü

Kaşar peynirinin tarihi düşünüldüğü kadar eski değildir. Yahudi bir kız tarafından yapılan bu besin, birkaç asır önce ortaya çıkmıştır. Hikaye şu şekilde devam ediyor; Peynirin lezzeti o dönemim tat uzmanı olan Haham'a tattırılıyor. Bu eşsiz lezzete karşı koyamayan Haham, yenilebilir ifadesini kullanıyor. Bu ifade "kaşar" olarak adlandırılıyor. Geçmişten günümüze dek ise bu şekilde adlandırılmasının sebebi bahsettiğimiz hikayeden kaynaklanıyor.

Kaşar peyniri, kahvaltıların vazgeçilmez tadı olmakla birlikte çoğu yemeğin ana lezzet malzemesi oluyor. Plastik telemeli ya da kuru haşlama peynirler olarak sınıflandırılan bu ürünler, Avrupa ve Amerika'da "İtalyan tipi"peynir olarak adlandırılmaktadır. Başta İtalya ve Balkan ülkeleri olmak üzere, Kafkasya yöresi, Macaristan, Slovakya ve ABD'de yüksek oranda tüketilmektedir. Türkiye'ye gelecek olursak, her yerinde üretilmekle birlikte ağırlıklı olarak Trakya, Orta Anadolu ve Doğu Anadolu'da kendini göstermektedir. Tekerlek formdaki sert ve sarımtrak bir renge sahip olan kaşar peynirleri, Batı Anadolu'da da sıklıkla üretilmektedir. 

Türkova kaşar ve tost peynirlerinin lezzet sırrı doğal süt kullanımı ve doğru yağ oranı olmakla birlikte, ülkemizdeki peynir kültürünü en iyi yansıtan marka olma özelliğine sahiptir. Gerek üretim teknikleri gerekse doğal ürünler odağında rakiplerinin arasından sıyrılarak bir adım öne geçmektedir. İleri teknoloji kullanılarak üretilen kaşar peynirleri, hem blok hem de dilim formuyla eşsiz lezzeti beraberinde sunuyor. Dilediğiniz Gr'da bulabileceğiniz ürün çeşitliliğimizde, toptan koli satışı bazında çeşitli fırsatlar ve makul rakamlar sizleri bekliyor. 

Ürünlerimiz Bir Tık Uzaklık ile Anında Kapınızda!

Türkova olarak kaliteli ürünlerimizi kusursuz ve profesyonelce hizmetinize sunuyoruz. Bünyemizde yer alan kaşar peynirleri, online alışveriş sitemizde sadece bir tık uzaklıkta! Alışverişlerinizi keyifli bir hale getiren markamızda, turkovamarket.com üzerinden hızlı bir şekilde sipariş verebilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Hızlıca satın almanın keyfini deneyimlemeniz için ürün detaylarını sitemizde sizler için paylaştık. Ayrıca görsellerine ve içerdiği besin maddelerine göz atmanız oldukça kolay! Koli satışı gerçekleştirdiğimiz firmamızda, ürün çeşitliliği oldukça zengin olmakla birlikte, uygun fiyat avantajı da beraberinde sunuluyor. Kolilerin içerisinde yer alan paket ürünlerimiz, steril bir şekilde ambalajlanarak satışa hazır hale getiriliyor. Üstelik geniş stoğumuz sayesinde firmanızın kaşar peyniri, tost peyniri, pide peyniri ve mozzarella peyniri gibi birçok ihtiyacına anında pratik çözümler sunuyoruz. Hızlı teslimat güvencesiyle konforlu bir şekilde alışverişinizi tamamladıktan sonra, güvenilirlik bazında en doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Üretim aşamasında en çok dikkat ettiğimiz hijyen kriteri, yüksek standartlarda uygulanarak sağlığınızı önemsemekteyiz. Doğallıktan şaşmayan çizgimizle her daim lezzetli ve karşı konulmaz tatlara imzamızı atıyoruz. Kullandığımız makinelerin rutin kontrollerinden üretim alanlarımızdaki tezgahların temizliğine kadar her detayı incelikle ele alarak kusursuz bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Siz de firmanızın peynir çeşitleri ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak için turkovamarket.com adresimizden sipariş verebilir, kaliteli ve doğal lezzetlerimizi deneyimleyebilirsiniz.