Bize Ulaşın

Yıllardır Şaşırtmayan Eşsiz Lezzetler

Yıllardır Şaşırtmayan Eşsiz Lezzetler

Türkova, ülkemize dilimli kaşar ayrıcalığını sunan ilk firmadır.
Artık www.turkovamarket.com ile lezzetli ürünlerimize ulaşmak daha da kolay. Yıllardır değişmeyen lezzeti ile markamız, ürünlerinin hepsinde doğal sütler kullanılmaktadır.
Kaşar peynirinden tost peynirine, rende pide peynirinden mozzarellaya kadar her lezzeti bulabileceğiniz geniş ürün yelpazemizle eşsiz lezzetleri alış-verişe açılan market sitemizden temin edip, deneyimleyebilirsiniz. Yüksek kalite standartlarında üretilen peynir çeşitlerimiz, her daim tostlarınızı, pidelerinizi, pizzalarınızı taçlandırılırken, ağzınızın tadı olur. Doğallığı damağınızda hissedersiniz.
Market sitemizde tüm çeşitlerin, hep aynı kalitede ve sürekli gelişen test yöntemleriyle toplandığı nefis köy sütleri, sizleri şaşırtacak bu lezzete ulaşmak için sürekli geliştirilen yeni yöntemlerle, belli kalite standartlarından ödün vermediğimiz Türkova ürünlerimiz için merkezimizi arayarak sipariş verebileceğiniz gibi turkovamarket.com web sitesmizden de kolayca sipariş verilebilirsiniz.

Kahvaltı sofralarınız leziz kaşar peynirleri ile taçlandırılırken, tost ekmekleriniz markamızın eşsiz tost peynirleri ile bambaşka bir boyut kazanıyor. Söz konusu pizza olduğunda ise mozzarella peynirlerimiz uzayıp giden özelliği ile sizleri nefis lezzet duraklarına götürüyor. Bildiğiniz kalite, Türkova ayrıcalığıyla her geçen gün daha da gelişen yöntemler kapsamında sofralarınızın vazgeçilmezi oluyor.

Bize kolayca ulaşabilmek için WhatsApp sipariş hattımız ve çağrı noktamız birlikte turkovamarket.com'u da kullanabilirsiniz.

Afiyet olsun